Emilia Łukaszczyk

Emilka cierpi na niezwykle rzadką chorobę – tak niespotykaną, że nie ma ona nawet swojej nazwy. Ale my wszyscy możemy ją w tej niedoli wspomóc.

Choroba, z którą zmaga się Emilia jest chorobą genetyczną, objawiającą się m. in. nieprawidłowym napięciem mięśniowym oraz spastycznością kończyn dolnych i górnych.
Trudności i ograniczeń wynikających z choroby jest wiele. Emilia – mała waleczna istotka – każdego dnia, od 7. miesiąca życia, z pomocą swoich najbliższych, mierzy się z
ogromnym wyzwaniem. Walczy o to, aby w przyszłości móc biegać, skakać i jeździć na rowerze jak jej rówieśnicy.

Regularna i intensywna rehabilitacja przynosi znaczną poprawę. Zebrane środki pozwalają nam na zapewnienie naszej córce dalszej rehabilitacji oraz stałej opieki wielu
specjalistów (m.in. neurologa, genetyka, logopedy, neurologopedy). Będziemy wdzięczni za każdą pomoc.

Dzięki Wam Emilia będzie mogła nadal korzystać z różnorodnych form rehabilitacji.

Jak pomóc?
Przekaż swój 1,5%
Cel szczegółowy: Emilia Łukaszczyk

w tytule wpisując: Emilia Łukaszczyk