Karol Bloch

Karolek Choruje na porażenie mózgowe i niedotlenienie okołoporodowe.
Nasz syn urodził się 13 października 2007 r. przez cesarskie cięcie.  Na początku dostał 1 pkt w skali Apgar. Szybko trafił na Oddział Intensywnej Terapii, gdzie został poddany w stan śpiączki farmakologicznej na ok 3 tyg. Zaczęła się prawdziwa walka o życie, którą wygrał.

Z czasem okazało się, że po zapaleniu płuc i niewydolności oddechowej miał dysplazję oskrzelowo–płucną. Po pobycie na OITD trafił do szpitala pediatrycznego, w celu dalszego leczenia.

Karol jest pod opieką wielu specjalistów: neurolog, ortopeda, nefrolog, pulmonolog, okulista, pediatra. Rehabilitację, która trwa do dziś rozpoczął w 4. miesiącu życia.

Obecnie uczęszcza do szkoły na zajęcia rehabilitacyjno–wychowawcze.  Jest to nieustanna walka o lepsze życie. Karolek nie potrafi siedzieć samodzielnie, nie chodzi, nie mówi. Dodatkowo cierpi na kamicę nerkową i wzmożone napięcie mięśniowe.

Mimo przeciwności losu nasz syn jest zawsze uśmiechnięty i pogodny!

m_IMG_3761

Jak pomóc?