Dzień Wolontariusza

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza pragniemy przekazać najserdeczniejsze podziękowania wszystkim, którzy stoją na straży pomagania.

Nie ma nic cenniejszego dla osoby chorej, cierpiącej, samotnej jak drugi człowiek, jego wsparcie, czas, uśmiech. Pomoc wolontariuszy jest bezcenna, zwłaszcza w tak trudnym czasie, jakiego obecnie doświadczamy – czasie wyizolowania, niepewności, lęku o zdrowie swoje i bliskich. To dzięki Wam, Drodzy Wolontariusze, wiele osób jest w stanie przetrwać czas choroby i samotności.

Dziękując za Wasze zaangażowanie, życzymy wielu pięknych chwil w życiu zawodowym i prywatnym oraz wytrwałości w niesieniu dobra.

Zarząd Fundacji OGNIWO