Partnerzy

Z całego serca zachęcamy do stałej współpracy z naszą Fundacją. Wspólnie możemy powalczyć o uśmiech każdego z Podopiecznych… Razem możemy więcej!

Nasi partnerzy:


MK-


m_9

Firma zajmująca się projektowaniem, tworzeniem stron internetowych, pozycjonowaniem stron.Dzięki właścicielowi firmy Pol-Media ta strona istnieje. Dziękujemy za poświęcony dla nas czas, cierpliwość, zaangażowanie oraz chęć ciągłej współpracy 


m_darpen baner m_giftpol baner m_xusb baner

Firmy mające w swojej ofercie szeroki wybór gadżetów reklamowych. Ogromnie dziękujemy za chęć współpracy i dotychczasowe gadżety dla Fundacji – dzięki Państwu nasza Fundacja ma szansę zaistnieć we wszystkich zakątkach Polski 


m_mikrus logo rgb

Firma Mikrus – Firma obsługująca poszczególne linie komunikacji miejskiej w Jastrzębiu Zdroju na zlecenie PKM Jastrzębie, przewozy dzieci niepełnosprawnych oraz Klientów indywidualnych. Ogromne podziękowania za możliwość reklamy na i w autobusach w naszych okolicach a także przekazanie 1 % przez Firmę dla Fundacji. 


m_2

Drukarnia Quickprinting – Drukarnia oferująca: Druk ulotek, plakatów, kalendarze, banery, kubki, pieczątki, wizytówki i wiele, wiele innych… Wszystko wykonane solidnie, z odpowiednią precyzją i co bardzo ważne – zawsze na czas. Quickprinting to Drukarnia, która nigdy nie zawodzi. Ogromnie dziękujemy za współpracę z naszą Fundacją i możliwość korzystania z Państwa usług co miesiąc 


m_3

Drukarnia Copy Right – Drukarnia specjalizująca się w wszelkiego rodzaju drukach cyfrowych – ulotki, wizytówki, plakaty, kalendarze itp. Bardzo dziękujemy, że możemy się zwracać do Państwa gdy tylko potrzebujemy ulotek! 


m_logo-media-web

The Media – Agencja reklamowa zajmująca się tworzeniem stron www, usługami poligraficznymi, koloportażem materiałów reklamowych. To właśnie dzięki The Media mamy najlepsze projekty ulotek, plakatów itp. Ogromnie dziękujemy za współpracę!


na str

BIORASLUB.PL – Portal zajmujący się tworzeniem stron internetowych przeznaczonych dla przyszłych Par Młodych. Każdy potencjalny klient może liczyć na pełen profesjonalizm i przesympatyczną współpracę. BIORASLUB.PL przekazało Fundacji pięć voucherów umożliwających skorzystanie z ich usług (szczegóły https://fundacjaogniwo.pl/biore-slub-pomagam/). Z całego serca dziękujemy za tak ogromną pomoc!