Zachęcamy do głosowania na nasz projekt w sklepach TESCO

Drodzy Przyjeciele, w pramach programu “Decydujesz, pomagamy” zachęcamy Was do głosowania w sklepach TESCO (na nasz projekt można głosować w klepach Tesco w Jastrzębiu-Zdroju, Żorach oraz Pawłowicach) począwszy od poniedziałku, 7 maja  na nasz projekt SPRAWNI I ZDROWI RODZICE/OPIEKUNOWIE DZIECKA NIEPEŁNOSPRAWNEGO

Więcej informacji o projekcie na stronie https://tesco.pl/pomagamy/project/1861/

NA CZYM POLEGA GŁOSOWANIE I KIEDY SIĘ ODBYWA?

Głosowanie na najlepsze lokalne inicjatywy odbywa się we wszystkich sklepach Tesco w Polsce w dniach 07.05–04.06.2018 r. W tych dniach klienci Tesco za każdy dokonane zakupy otrzymują żeton uprawniający do głosowania. W każdym sklepie znajdują się specjalne urny do głosowania na trzy lokalne projekty. Klienci, wrzucając żeton do odpowiedniej przegrody, decydują o tym, kto otrzyma grant za I, II i III miejsce w danym mikroregionie.

JAKIE SĄ ZASADY OTRZYMANIA ŻETONU DO GŁOSOWANIA?

Każdy Klient sieci Tesco w dniach 07.05-04.06.2018 r. otrzyma od kasjera podczas każdych zakupów (bez względu na ich kwotę) jeden żeton uprawniający do głosowania (w myśl zasady jeden paragon = jeden żeton). Nie można jednak dzielić zakupów na pojedyncze produkty lub części, aby otrzymać w ten sposób więcej żetonów.
Na kasach samoobsługowych należy poprosić pracownika o wydanie żetonu.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.