II edycja projektu finansowanego ze środków Fundacji PZU

„Jesteśmy zawsze razem
w dążeniu do sprawniejszego życia – II edycja “
finansowanego ze środków Fundacji PZU.

Celem projektu jest przeprowadzenie równoczesnej rehabilitacji dla dzieci niepełnosprawnych i ich rodziców/opiekunów. Należy pamiętać, że nie tylko osoby niepełnosprawne potrzebują rehabilitacji, leczenia ale również ich opiekunowie, którzy bardzo często mają przeciążony aparat ruchu za przyczyną systematycznej, stałej pracy przy osobie niepełnosprawnej. Równoczesna rehabilitacja będzie dla osób niepełnosprawnych i ich opiekunów bardzo korzystna pod względem zdrowotnym ekonomicznym i czasowym.

Miejscowość realizacji projektu
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
Projekt skierowany jest dla osób niepełnosprawnych i ich rodziców/opiekunów
z gmin: Pawłowice, Marklowice, Strumień, Świerklany

Dzięki temu, że rehabilitacja dla obojga będzie się odbywała równocześnie w dużym stopniu opiekunowie, którzy zazwyczaj czekają bezczynnie w poczekalni, gdy ich dziecko niepełnosprawne poddawane jest zabiegowi rehabilitacyjnemu, będą również w tym samym czasie poddawani rehabilitacji.

Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z rodzicami/ opiekunami dzieci niepełnosprawnych, jak również pod wpływem obserwacji i wywiadu ustnego oraz przeprowadzonej ankiecie uzyskaliśmy informację o coraz częściej występującym problemie braku środków finans. na rehabilitację niepełnosprawnych i problemach ze swoim zdrowiem.

Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenia
tel. kontaktowy 503 060 756

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.