Maciej Skowronek

Mój Syn Maciej urodził się 07.11.1998r z dziecięcym porażeniem mózgowym. Dodatkowo choruje na epilepsję i jakby tego było mało występują u niego niekontrolowane odruchy. W związku z czym w listopadzie 2015r miał wszczepiony do mózgu stymulator, po którym nastąpiła niewielka poprawa. Pomimo obciążen chorobowych Maciek jest bardzo wesołym, skromnym i pomocnym chłopakiem. W szkole bierze udział we wszystkich mozliwych akademiach i występach. Nalezy również do drużyny harcerskiej.

Maciek jak każde dziecko, nastolatek ma marzenia, a oto i one:
– bardzo chciałby miec WÓZEK RĘCZNY, na którym mógłby się samodzielnie poruszać – tańczyć, brać udział w zawodach sportowych, po prostu lepiej żyć..
– skrycie marzy o spotkaniu z raperem Peją
– pojechać do grobu Jana Pawła II
– marzy o piesku, jednak ze względu na uczulenie mamy Maćka może to być tylko pies z włosem, który niestety nie jest tani.
– jednak największym pragnieniem jest STANĄĆ O WŁASNYCH NOGACH.
Do realizacji tego marzenia potrzebna jest jednak intensywna i wielospecjalistyczna rehabilitacja, na która niestety nie zawsze wystarczy.

Chcielibyśmy uchylić nieba synowi i spełnić jego marzenia, dać mu wszystko na co zasługuje, jednak sami nie jesteśmy w stanie tego dokonać. – mówią rodzice.

Prosimy o pomoc.

m_IMG_3345