Paweł Kubica

Jak pomóc?
Przekaż swój 1%
KRS: 0000364436
Cel szczegółowy: Paweł Kubica

Przekaż darowiznę:
68 8470 0001 2001 0044 2985 0001
Fundacja Ogniwo
ul. Towarowa 4
44-330 Jastrzębie – Zdrój

w tytule wpisując: Paweł Kubica

Paweł urodził się w grudniu 2015 r. Przed 2 rokiem życia zdiagnozowano u niego całościowe zaburzenia rozwoju i spectrum autyzmu. 
Nasz kochany synek to wesoły,  bardzo kontaktowy, ale niestety “zamknięty” w świecie autyzmu i nie umiejący się werbalnie kominikawać chłopiec. Potrzebuje ciągłych często kosztownych rehabilitacji i terapii, aby móc w przyszłości samodzielnie funkcjonować. Jako rodzice chcemy zrobić wszystko, by mu w tym pomóc. Codziennie robi postępy i uwielbia wszystkie terapie. Chce ćwiczyć, brać udział w zajęciach – to dla niego ogromna radość.
Pawełek uwielbia jeździć samochodem, cieszy się z każdej wycieczki i wyjazdu. Lubi pociągi, autobusy, ale najbardziej wszystkie aktywności w ruchu. Uwielbia prace plastyczne i wspólne gotowanie.
Naszym marzeniem jest pojechać na specjalistyczny turnus rehabilitacyjny oraz zakup pomocy do terapii sensorycznej i logopedycznej, które niestety są bardzo drogie.

Ważna jest przede wszystkim stała rehabilitacja, która przynosi efekty, dlatego prosimy o przekazanie 1% podatku dla Pawełka.

Jesteśmy wdzięczni za każdą pomoc. Dzięki Waszemu 1% Pawełek będzie mógł korzystać z terapii, a może nawet wyjechać na turnus. Dziękujemy!!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.